Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2018. Július 17. 11:00, kedd | Helyi
Forrás: Dombó Média

Egy arany, egy ezüst és egyéni csúcsok a serdülő atlétáktól

A Serdülő Országos Atlétikai Szabadtéri Pályabajnokságot július 14-én és 15-én Miskolcon rendezték meg, ahol a Dombóvári VASE versenyzői is rajthoz álltak.

A fiúknál az előbbi korcsoportban Iberhardt Bence a 100 méteres síkfutás egyik előfutamában negyedikként célba érve 12,27 másodpercre javította az addigi legjobb idejét, de ez is kevés volt neki ahhoz, hogy bekerüljön a döntőbe. Az 1500 méteren Strijk Barnabás ötödikként végzett, 3000 méteren pedig ezüstmedáliát érdemelt ki. Az előbbi távon, de akadályfutásban Esküdt Mihály kiélezett küzdelemben 4 perc 39,25 másodperces egyéni csúcsot elérve lett aranyérmes. Ugyanő a 800 méteres síkfutásban a nyolcadik helyet szerezte meg.

A lányok 1500 méteres síkfutásában a DOVASE két atlétája - Horváth Alíz és Lehel Kitti - is élete legjobb idejét teljesítette, amivel az előbbi a 17. lett, az utóbbi pedig tizennyolcadikként zárt. Az ugyanilyen távú akadályfutásban és a 800 méteres síkfutásban Tamás Zsófia egyaránt a mezőny ötödik helyén ért célba.

Címkék: atlétika, DOVASE

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 15. 11:00, kedd | Helyi

A BestByte Dombóvár legújabb, heti ajánlata

Best ajánlat!

2025. Április 15. 08:17, kedd | Helyi

A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum Dombóvár

Április hónap műtárgyának Fekete István és Piller Edith esküvői meghívóját választotta a múzeum.

2025. Április 14. 08:43, hétfő | Helyi

Az Apáczai Csere János Technikum csapata nyerte a Buzánszky Jenő Emléktornát

A hagyományos Buzánszky Jenő emléktornát hat középiskolai csapat részvételével rendezték meg Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikum műfüves pályáján.

2025. Április 11. 10:43, péntek | Helyi

ifj. Karászi Imréről nevezték el a Dombóvári Cséry Lajos Evangélikus Általános Iskola udvarát

A névadással - ahogyan mindenki ismerte - „Imi” nevét és szellemiségét szeretnék tisztelettel és szeretettel őrizni.